ABOUT
Ми – команда кращих фахівців, яка надає дизайнерські послуги клієнтам по всьому світу. Наш професійний шлях почався в 2016 році з невеликого проекту шоу-руму, який поклав початок роботи студії. Через роки команда значно виросла, реалізувавши більше 50-ти проектів на ринку Європи, Америки, Близького Сходу та країн СНД.
Багаторічний досвід роботи дав можливість перейняти кращі тенденції в області дизайну інтер'єрів на світовому ринку, щоб втілювати мрії клієнтів в реальності. Вдосконалюємося в своїй діяльності, щоб створювати комфортне середовище для вашого життя і бізнесу.
Працюємо як з приватними особами, які потребують розробки дизайн проекту для квартир, так і з великими комерційними компаніями для їх ребрендингу. Ми прагнемо до того, щоб замовник мав повне глибинне уявлення про рішення свого простору.Студія втілює мрії в унікальній стилістиці, яка допоможе підкреслити вашу індивідуальність в нових житлових апартаментах. Створюємо ексклюзивний продукт, гарантуємо відповідальний підхід і якісні послуги команди однодумців, які поділяють наші цінності.
Наші послуги

Етапи роботи

Створення інтер'єру відбувається за чітко заданим сценарієм і включає певні етапи.

 • Технічне завдання
  Заповнюємо технічне завдання, в якому фіксуємо всі ваші побажання по функціональному призначенню, меблюванню і оздоблювальних матеріалах.
  1
 • Планування
  Пропонуємо кілька варіантів планувань по вашому об'єкту.
  2
 • Візуалізація
  Показуємо фотореалістичні зображення готового інтер'єру з меблями, де можна віртуально прогулятися в майбутньому просторі.
  3
 • Документація
  Презентуємо повний пакет креслень і документів для реалізації проекту.
  4
 • Реалізація
  Бригада будівельників під контролем дизайнера здійснює будівельні та оздоблювальні роботи під ключ. Ми забезпечуємо повну комплектацію об'єкта.
  5
 • Ваш новий будинок
  Вносимо останні декоративні штрихи. Ви приймаєте результат.
  6
KИЇВ,УКРАЇНА
DUBAI,UAE
MIAMI,USA
ПОШТА
DUBAI MARINA,137
+194823727495
DUBAI MARINA,137
+971527001811
ВУЛ.ПРЕДСЛАВИНСЬКА,57
+380963532334